Goebbels byłby dumny

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

Goebbels byłby dumny

 

Piękny przykład socjotechniki i prania mózgów. Ci niespełna rozumu pewnie będą powtarzać to gówno: „nadzwyczajna kasta„, „Bodnar broni kasty, a nie obywateli„. Ręce opadają jak można takie gówno stosować na swoich wyborcach, którzy oglądają ten żenujący program TVP INFO. Spotykasz później osoby trzecie,  które powtarzają takie brednie i nie wiesz czy to wariat, czy masz mu po prostu współczuć jakim jest idiotą?

Czy to czasem nie naruszenie dóbr osobistych Bodnara? To zwykłe pomówienie – sugerowanie innym, że Rzecznik Praw Obywatelskich nie wspiera obywateli tylko jakąś bliżej nieokreśloną i wyimaginowaną kastę. Ten co tworzy te paski jest całkowicie odhumanizowany. To nie jest człowiek, a przynajmniej nie zasługuje na takie miano.

Nawiązując do pasków TVP Info o totalnej opozycji – to mamy do czynienia z dnem totalnym. Co to dno totalne? To dno i dwa metry mułu. Tam właśnie w tym cuchnącym mule manipulacji jest PIS wraz ze swoją żenującą telewizją.


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Goebbels byłby dumny".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Goebbels byłby dumny" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Goebbels byłby dumny" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Goebbels byłby dumny" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2017/12/06/goebbels-bylby-dumny/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.