Ku przestrodze owieczkom pomazańca

BIULETYN BEZ TYTUŁU NEWS

 

Murzyn zrobił swoje , Murzyn może odejść.Wcale mi B. Szydło nie szkoda. Z pełną świadomością , z czołobitnym służalczością pełniła rolę czyścibuta. Wzięła na siebie pełną odpowiedzialność za chorobliwe ambicje wodza. Kompromitowała i ośmieszała siebie i kraj nasz cały.Zeszmaciła resztki honoru i godności własnej.
W imię chrześcijańskich wartości bez zmrożenia oka została skopana, upokorzona i potraktowana jak śmieć. Won z powrotem. Szydło do wora – usłyszała od wodza w zapłacie.
Niech się cieszy, że nie postawił pod ścianą, jak na ogół wodzowie czynią za wierną służbę .
Pisowcy nie zdają sprawy w jakim procederze biorą udział. Wodzowie „ukochaną” ojczyznę traktują bez względu na koszty jak folwark, środek, narzędzie dla własnej urojonej „chwały”


Chcesz poznać prawdziwą lewicę? To czytaj Biuletyn Bez Tytułu (eBT) na przykład w artykule "Ku przestrodze owieczkom pomazańca".

Biuletyn Bez Tytułu (eBT) to oddolna inicjatywa grupy wolontariuszy o lewicowym spojrzeniu na świat, a artykuł "Ku przestrodze owieczkom pomazańca" został napisany przez jednego z nich. Artykuł "Ku przestrodze owieczkom pomazańca" nie ma zadania nikogo obrażać. Publikując w Biuletynie Bez Tytułu (eBT) – jako lewicowcy – kierujemy się w przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. Dlatego też, pozostawiając komentarz pod artykułem "Ku przestrodze owieczkom pomazańca" nie obrażaj innych, powstrzymaj się od przekleństw, używaj kulturalnego języka.

Link do artykułu: http://e-beztytulu.pl/2017/12/08/ku-przestrodze-owieczkom-pomazanca/

Redakcja Biuletynu Bez Tytułu (eBT)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.