„Czy powinniśmy jeść więcej jabłek na złość Putinowi.”

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 824 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/bigman/domains/e-beztytulu.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 831

„Czy powinniśmy jeść więcej jabłek na złość Putinowi.” M.in. ankieta Super stacji. Co za dziecinna , prymitywna, żałosna akcja. Od początku III RP plugawimy bezustannie na Rosjan, niemal codziennie aranżujemy rożne propagandowe wojenki,prężymy małpie mięśnie. Wsadziliśmy nosa(ryja) w kijowską rebelię.
Tymczasem kiedy Ukraińscy zbrodniarze nie tylko w mundurach SS nas wyrzynali (np. dzieci przybijali do drzewa jako tarcze) itd. itp. Armia Czerwona stawała się jedyną nadzieją na nasze istnienie.
Nie zapomnę tego i nigdy przenigdy nie poprę banderowskich spadkobierców. Na żadne wyrzeczenia na rzecz tych barbarzyńskich dzikusów się nie godzę. Chwała Putinowi, że dba o swoich rodaków.


Źródłem obrazków w artykule jest Wikimedia Commons, o ile nie wskazano inaczej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.